W sanktuarium Maryjnym w Studzienicznej dnia 06 lipca 2013 r. o g. 11.00 w Święto Patronalne Apostolstwa Chorych podczas Diecezjalnej Pielgrzymki Osób Chorych i Niepełnosprawnych, w szeregi wspólnoty Nadzwyczajnych Szafarzy zostanie wprowadzonych 21 "nowych" Szafarzy. Jego Ekscelencja ks. bp Jerzy udzieli misji dl "nowych " Szafarzy, którzy zostaną ustanowieni dla kolejnych parafii, jako bezpośrednich współpracowników duszpasterstwa chorych. Bedą mogli zanosić Komunie św. chorym, a także służyc pomocą w rozdzielaniu Komunii św. w czasie dużych uroczystości, kiedy w czasie mszy św. jest większa liczba wiernych.

Otoczmy modlitwą wszystkich dotychczasowych Szafarzy i prośmy Boga o blogosławieństwo dla tych, do których zostana posłani

Spotkanie opłatkowe - 6 stycznia 2013 roku PDF Drukuj Email
Wpisany przez ks. Marek Janowski
sobota, 29 grudnia 2012 07:36

SPOTKANIE OPŁATKOWE - 6 stycznia 2013 r.

W radości płynącej od żłóbka Betlejemskiego chcemy się podzielić opłatkiem, składając sobie nawzajem życzenia, we wspólnocie Nawzywczajnych Szafarzy Komunii św. diecezji ełckiej.

Na zaproszenie J.E ks. bp Jerzego - Paterza naszej diecezji, spotkamy się 6 stycznia 2013 r. Rozpoczęcie o g. 16.00 - katedra - msza św.; następnie spotkanmie opłatkowe w Domu Biskupów Ełckij. Zaproszenie kierujemy do Waszych rodzin i oczekujemy spotkania z najblizszymi.

W Roku Wiary - niech Nowonarodzeny Pan umacnia naszą wiarę.