Pielgrzymka - na Światowe Dni Mlodzieży - Kraków 2016 r.

Serdecznie zapraszamy i oczekujemy na zgłoszenia na Mszę św. z Papieżem Franciszkiem w Krakowie. Nadzwyczajni Szafarze Komunii św. będą potrzebni do posługi przy udzielaniu Komunii św. wiernym. Do 20 kwietnia zgłoszenia - telefonicznie u ks. Marka Janowskiego. Należy podać adres, Pesel. Opłata za przejazd autokarem do Krakowa.

Jest to wielkie wydarzenie, przeżycie i doświadczenie spotkania sie z Ojcem Świetym. Proszę o przekazanie tej informacji znajomym szafarzom.

Z Panem Bogiem ks. Marek

Uroczyste ustanowienie nowych Nadzwyczajnych Szafarzy Diecezji Ełckiej PDF Drukuj Email
czwartek, 27 czerwca 2013 10:54

Uroczyste wprowadzenie w posługę Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. nastąpi 06 lipca 2013 r. na mszy św. o g. 11.00 w czasie Diecezjalnej Pillgrzymki Chorych i Niepełnosprawnych do Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej.

Serdecznie zapraszamy na tą uroczystość, by otoczyc modlitwą nowych szafarzy posługujących osobom chorym w naszych wspólnnotach parafialnych.