"Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami" - Jak co roku chcemy we wspólnocie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. przełamac sie opłatkiem , skladając życzenia płynące od Nowonarodzonego Pana na cały Nowy Rok.

W imieniu J. E. Ks. bp Jerzego - Ordynariusza naszej diecezji zapraszamy Szafarzy wraz z rodzinami na spotkanie opłatkowe. 6 stycznia msza św. w katedrze ełckiej o godz. 16.00

Niech to nasze koledowanie bedzie wyrazem naszej milości do Kościoła.

zapraszam Duszpasterz Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

ks. Marek Janowski

Uroczyste ustanowienie nowych Nadzwyczajnych Szafarzy Diecezji Ełckiej PDF Drukuj Email
czwartek, 27 czerwca 2013 10:54

Uroczyste wprowadzenie w posługę Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. nastąpi 06 lipca 2013 r. na mszy św. o g. 11.00 w czasie Diecezjalnej Pillgrzymki Chorych i Niepełnosprawnych do Sanktuarium Matki Bożej w Studzienicznej.

Serdecznie zapraszamy na tą uroczystość, by otoczyc modlitwą nowych szafarzy posługujących osobom chorym w naszych wspólnnotach parafialnych.