W Dniu Papieskiem, kiedy wspominamy to wielkie dzieło naszego umilowanego Ojca św. Jana Pawła II, jak co roku w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku, spotkamy sie na wspólnym dziekczynieniu. Niech nasza modlitwa bedzie prośba o pomnozenie naszej wiary i dotknięciem Ducha Świetego, który zawsze nam towarzyszy.

O g. 15.00 Msza św. pod przewodnictwem Pasterza naszej diecezji. W tym dniu zostana ustanowieni nowi szafarze.

Po Mszy św. krotrkie spotkanie informacyjne

Serdecznie zapraszamy x. Marek Janowski

Spotkanie opłatkowe 2015 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Opłatek 2015
niedziela, 28 grudnia 2014 08:37

"Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami" - Jak co roku chcemy we wspólnocie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. przełamac sie opłatkiem , skladając życzenia płynące od Nowonarodzonego Pana na cały Nowy Rok.

W imieniu J. E. Ks. bp Jerzego - Ordynariusza naszej diecezji zapraszamy Szafarzy wraz z rodzinami na spotkanie opłatkowe. 6 stycznia msza św. w katedrze ełckiej o godz. 16.00

Niech to nasze koledowanie bedzie wyrazem naszej milości do Kościoła.

zapraszam Duszpasterz Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

ks. Marek Janowski