Zbliżamy się do Wielkiego Tygodnia rozpoczynającego się Niedzielą Męki Pańskiej - Niedzielą Palmową. To tydzień wielkiej zadumy nad dziełem Chrystusa - nad Jego Cierpieniem, Śmiercia i zbawczym Zmartwychwstaniem.

Jak co roku w Wielki Czwartek jesteśmy zaproszeni przez J.E. Ks. bp Jerzego Mazura na mszę św. krzyżma do ełckiej katedry na godz. 10.00 (Nadzwyczajni Szafarze Komunii św. - uczestniczą w albach). Niech nasz udzial wraz z całym duchowieństwem ełckim i Liturgiczna Służba Ołtarza będzie przeżyciem naszego spotkania we wspólnocie i w wierze.

Spotkanie opłatkowe 2015 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Opłatek 2015
niedziela, 28 grudnia 2014 08:37

"Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami" - Jak co roku chcemy we wspólnocie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. przełamac sie opłatkiem , skladając życzenia płynące od Nowonarodzonego Pana na cały Nowy Rok.

W imieniu J. E. Ks. bp Jerzego - Ordynariusza naszej diecezji zapraszamy Szafarzy wraz z rodzinami na spotkanie opłatkowe. 6 stycznia msza św. w katedrze ełckiej o godz. 16.00

Niech to nasze koledowanie bedzie wyrazem naszej milości do Kościoła.

zapraszam Duszpasterz Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

ks. Marek Janowski