Okres Świąt Bożego Narodzenia oraz początek Nowego Roku stanowi sposobny czas dzielenia się opłatkiem i składania sobie przy tej okazji serdecznych życzeń. Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Jerzy Mazur, Biskup Ełcki, odwołując się do tradycji lat ubiegłych, pragnie zjednoczyć na wspólnym spotkaniu opłatkowym wszystkich Nadzywczajnych Szafarzy Komunii Świętej oraz ich żony w dniu 6 stycznia 2011 r. o godzinie 16:00 w Katedrze Ełckiej.

Spotkanie opłatkowe 2015 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Opłatek 2015
niedziela, 28 grudnia 2014 08:37

"Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami" - Jak co roku chcemy we wspólnocie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. przełamac sie opłatkiem , skladając życzenia płynące od Nowonarodzonego Pana na cały Nowy Rok.

W imieniu J. E. Ks. bp Jerzego - Ordynariusza naszej diecezji zapraszamy Szafarzy wraz z rodzinami na spotkanie opłatkowe. 6 stycznia msza św. w katedrze ełckiej o godz. 16.00

Niech to nasze koledowanie bedzie wyrazem naszej milości do Kościoła.

zapraszam Duszpasterz Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

ks. Marek Janowski