W sanktuarium Maryjnym w Studzienicznej dnia 06 lipca 2013 r. o g. 11.00 w Święto Patronalne Apostolstwa Chorych podczas Diecezjalnej Pielgrzymki Osób Chorych i Niepełnosprawnych, w szeregi wspólnoty Nadzwyczajnych Szafarzy zostanie wprowadzonych 21 "nowych" Szafarzy. Jego Ekscelencja ks. bp Jerzy udzieli misji dl "nowych " Szafarzy, którzy zostaną ustanowieni dla kolejnych parafii, jako bezpośrednich współpracowników duszpasterstwa chorych. Bedą mogli zanosić Komunie św. chorym, a także służyc pomocą w rozdzielaniu Komunii św. w czasie dużych uroczystości, kiedy w czasie mszy św. jest większa liczba wiernych.

Otoczmy modlitwą wszystkich dotychczasowych Szafarzy i prośmy Boga o blogosławieństwo dla tych, do których zostana posłani

Spotkanie opłatkowe 2015 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Opłatek 2015
niedziela, 28 grudnia 2014 08:37

"Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami" - Jak co roku chcemy we wspólnocie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. przełamac sie opłatkiem , skladając życzenia płynące od Nowonarodzonego Pana na cały Nowy Rok.

W imieniu J. E. Ks. bp Jerzego - Ordynariusza naszej diecezji zapraszamy Szafarzy wraz z rodzinami na spotkanie opłatkowe. 6 stycznia msza św. w katedrze ełckiej o godz. 16.00

Niech to nasze koledowanie bedzie wyrazem naszej milości do Kościoła.

zapraszam Duszpasterz Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

ks. Marek Janowski