Doroczna Pilegrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

Na zaproszenie J.E. ks. bp. Jerzego Mazura - zapraszamy wszystkich ustanowionych Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. na pielgrzymke dnia 12 października 2014 r. Pielgrzymka rozpocznie sie w katedrze ełckiej - Sanktuarium M.B. Fatimskiej o g. 13.30; następnie przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na osiedlu Konieczki i tam uroczysta msza św. o g. 15.00. W tym dniu beda ustanowieni nowi Szafarze. Jest to spotkanie na którym następuje przedłużenie misji do pełnienia posługi na następny rok duszpasterski. Serdecznie zapraszamy i oczekujemy spotkania również z waszymi rodzinami.

Niech Pan umacnia nas na drogach naszej wiary i w służbie drugiemu człowiekowi i kościołowi.

Spotkanie opłatkowe 2015 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Opłatek 2015
niedziela, 28 grudnia 2014 08:37

"Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami" - Jak co roku chcemy we wspólnocie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. przełamac sie opłatkiem , skladając życzenia płynące od Nowonarodzonego Pana na cały Nowy Rok.

W imieniu J. E. Ks. bp Jerzego - Ordynariusza naszej diecezji zapraszamy Szafarzy wraz z rodzinami na spotkanie opłatkowe. 6 stycznia msza św. w katedrze ełckiej o godz. 16.00

Niech to nasze koledowanie bedzie wyrazem naszej milości do Kościoła.

zapraszam Duszpasterz Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

ks. Marek Janowski