10 października 2010 r. miała miejsce kolejna już pielgrzymka nadzyczajnych szafarzy Komunii świętej. Podczas uroczystej Mszy świętej w diecezjalnym sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ełku, J.E. Ks. Bp Jerzy Mazur ustanowił 32. nowych szafarzy. W swojej homili Biskup przypomniał, iż "pragnieniem Jana Pawła II było rozpowszechnienie posługi nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. w parafiach."

Spotkanie opłatkowe 2015 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Opłatek 2015
niedziela, 28 grudnia 2014 08:37

"Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami" - Jak co roku chcemy we wspólnocie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. przełamac sie opłatkiem , skladając życzenia płynące od Nowonarodzonego Pana na cały Nowy Rok.

W imieniu J. E. Ks. bp Jerzego - Ordynariusza naszej diecezji zapraszamy Szafarzy wraz z rodzinami na spotkanie opłatkowe. 6 stycznia msza św. w katedrze ełckiej o godz. 16.00

Niech to nasze koledowanie bedzie wyrazem naszej milości do Kościoła.

zapraszam Duszpasterz Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

ks. Marek Janowski