W niedzielę 9.10.2011 r. jak co roku spotykamy się na dorocznym spotkaniu Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00 w Katedrze Ełckiej. Następnie udamy się do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku, gdzie o godzinie 15:00 zostanie odprawiona Msza święta, na której zostaną ustanowieni nowi nadzwyczajni szafarze. Obecność jest obowiązkowa.

Spotkanie opłatkowe 2015 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Opłatek 2015
niedziela, 28 grudnia 2014 08:37

"Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami" - Jak co roku chcemy we wspólnocie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. przełamac sie opłatkiem , skladając życzenia płynące od Nowonarodzonego Pana na cały Nowy Rok.

W imieniu J. E. Ks. bp Jerzego - Ordynariusza naszej diecezji zapraszamy Szafarzy wraz z rodzinami na spotkanie opłatkowe. 6 stycznia msza św. w katedrze ełckiej o godz. 16.00

Niech to nasze koledowanie bedzie wyrazem naszej milości do Kościoła.

zapraszam Duszpasterz Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

ks. Marek Janowski