Doroczna Pilegrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

Na zaproszenie J.E. ks. bp. Jerzego Mazura - zapraszamy wszystkich ustanowionych Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. na pielgrzymke dnia 12 października 2014 r. Pielgrzymka rozpocznie sie w katedrze ełckiej - Sanktuarium M.B. Fatimskiej o g. 13.30; następnie przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na osiedlu Konieczki i tam uroczysta msza św. o g. 15.00. W tym dniu beda ustanowieni nowi Szafarze. Jest to spotkanie na którym następuje przedłużenie misji do pełnienia posługi na następny rok duszpasterski. Serdecznie zapraszamy i oczekujemy spotkania również z waszymi rodzinami.

Niech Pan umacnia nas na drogach naszej wiary i w służbie drugiemu człowiekowi i kościołowi.

SPOTKANIE FORMACYJNE - KURS dla N. szafarzy Komunii św. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Spotkanie formacyjne 3 października 2015 r.
sobota, 26 września 2015 22:36

3 października zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie przygotowujące przed przyjęciem posługi Nadzwyczajnego Szafarza Komunii św. Kurs rozpocznie sie o g. 10.00 w centrum Pastoralno - administracyjnym Kurii Diecezjalnej. Następnie - próba w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy kandydatów na nowych Szafarzy