Świętość - którą mogliśmy doświadczyć na sobie spotykając się z bł Janem Pawłem II.

Bogu Najwyższemu, Panu czasu i historii niech będą dzięki za to wydarzenie jakim jest dzień beatyfikacji Sługi Bożego Jana Pawła II. We wspólnocie wiary, zjednoczeni w modlitwie dziękczynnej spotkamy sie razem w Ełku 13 maja 2011 r. na mszy św. dziękczynnej za osobe Jana Pawła II i Jego wyniesienie na ołtarze.

Zaproszeni jesteśmy wszyscy wraz z rodzinami na mszę św. o godz. 18.00 na Placu Jana Pawła II, gdzie On celebrowal mszę św. i spotykając się z nami w 1999 roku kierował słowa nadziei i zobowiązania.

Nadzwyczajni Szafarze Komunii św. przybywaja do Katedry Ełckiej 13 maja w piatek na godz. 17.30. Z Katedry wyruszy procesja z figura Matki Bożej Fatimskiej o godz. 17.40 na plac celebry - pod pomnik Jana Pawła II. Wszyscy Szafarze uczestniczą we mszy św. w albach.

Jest to również dziękczynienie za XX - lat koronacji Matki Bożej Fatimskiej z ełckiej katedry, która jest jedynym sanktuarium maryjnym, w którym znajduje się figura ukoronowana osobiście przez Ojca Świetego Jana Pawła II

Zapraszamy i liczymy na czynny udział we wspólnym dziękczynieniu

SPOTKANIE FORMACYJNE - KURS dla N. szafarzy Komunii św. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Spotkanie formacyjne 3 października 2015 r.
sobota, 26 września 2015 22:36

3 października zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie przygotowujące przed przyjęciem posługi Nadzwyczajnego Szafarza Komunii św. Kurs rozpocznie sie o g. 10.00 w centrum Pastoralno - administracyjnym Kurii Diecezjalnej. Następnie - próba w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy kandydatów na nowych Szafarzy