10 października 2010 r. miała miejsce kolejna już pielgrzymka nadzyczajnych szafarzy Komunii świętej. Podczas uroczystej Mszy świętej w diecezjalnym sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ełku, J.E. Ks. Bp Jerzy Mazur ustanowił 32. nowych szafarzy. W swojej homili Biskup przypomniał, iż "pragnieniem Jana Pawła II było rozpowszechnienie posługi nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. w parafiach."

SPOTKANIE FORMACYJNE - KURS dla N. szafarzy Komunii św. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Spotkanie formacyjne 3 października 2015 r.
sobota, 26 września 2015 22:36

3 października zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie przygotowujące przed przyjęciem posługi Nadzwyczajnego Szafarza Komunii św. Kurs rozpocznie sie o g. 10.00 w centrum Pastoralno - administracyjnym Kurii Diecezjalnej. Następnie - próba w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy kandydatów na nowych Szafarzy