"Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami" - Jak co roku chcemy we wspólnocie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. przełamac sie opłatkiem , skladając życzenia płynące od Nowonarodzonego Pana na cały Nowy Rok.

W imieniu J. E. Ks. bp Jerzego - Ordynariusza naszej diecezji zapraszamy Szafarzy wraz z rodzinami na spotkanie opłatkowe. 6 stycznia msza św. w katedrze ełckiej o godz. 16.00

Niech to nasze koledowanie bedzie wyrazem naszej milości do Kościoła.

zapraszam Duszpasterz Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

ks. Marek Janowski

Diecezjalna Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Pilegrzymka październik 2015 r.
sobota, 26 września 2015 22:45

ZAPROSZENIE

W niedzielę 11 października w NIEDZIELĘ PAPIESKĄ - zapraszamy na doroczna pielgrzymke Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. wraz z rodzinami. Spotkanie rozpocznie się o g. 13.30 w katedrze ełckiej - Sanktuarium M.B. Fatimskiej, nastepnie msza św. o g. 15.00 - w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. To spotkanie jest jednoznaczne z przedłużeniem misji pełnienia funkcji szafarza w parafii. Obecność obowiązkowa.

W tym dniu J.E. ks. bp Ordynariusz ustanowi nowych szafarzy dla poszczególnych parafii w naszej diecezji.

Po mszy św. spotkanie w domu parafialnym w sanktuarium

Niech nasze wspolne pielgrzymowanie do tych miejsc i wspólna modlitwa i ofiara mszy św. beda umocnieniem wiary i nowym zapałem w pełnieniu służebnej posługi względem braci. Oczekujemy na Ciebie i pozdrawiamy. Z Panem Bogiem ks. Marek Janowski