Zbliżamy się do Wielkiego Tygodnia rozpoczynającego się Niedzielą Męki Pańskiej - Niedzielą Palmową. To tydzień wielkiej zadumy nad dziełem Chrystusa - nad Jego Cierpieniem, Śmiercia i zbawczym Zmartwychwstaniem.

Jak co roku w Wielki Czwartek jesteśmy zaproszeni przez J.E. Ks. bp Jerzego Mazura na mszę św. krzyżma do ełckiej katedry na godz. 10.00 (Nadzwyczajni Szafarze Komunii św. - uczestniczą w albach). Niech nasz udzial wraz z całym duchowieństwem ełckim i Liturgiczna Służba Ołtarza będzie przeżyciem naszego spotkania we wspólnocie i w wierze.

Spotkanie opłatkowe - w ROKU Miłosierdzia - 9 stycznia 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zaproszenie na opłatek w Roku Miłosierdzia - 9 stycznia 2016 r.
wtorek, 29 grudnia 2015 21:51

W szczególnym ŚWIĘTYM ROKU MIŁOSIERDZIA - zapraszamy na spotkanie opłatkowe.

9 stycznia 2016 r. - o g. 15.00 rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia i przejście przez BRAMĘ MIŁOSIERDZIA w katedrze ełckiej, nastepnie msza św. pod przewodnictwem J.E. ks. bp Jerzego i spotkanie w Domu Biskupim na wspólnym kolędowaniu.

Termin spotkania uległ zmianie ze względu na zaangażowanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii sw. w organizowanych 6 stycznia Orszakach Trzech Króli. Oczekujemy na Was wraz z żonami i rodzinami na wspólnym kolędowaniu opłatkowym. Niech nasz udział będzie otwarciem się na Miłość Miłosierną w przychodzącym do nas Crystusie Panu.

Prosimy o powiadomienie znajomych szafarzy ks. duszpasterz ks. Marek Janowski