Jak co roku w Niedziele Papieską - 14 października 2018 r., będziemy przeżywać spotkanie NSK św. Spotkanie rozpocznie sie konferencją i wspólna modlitwa w Diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w naszej katedrze o g. 13.30; nastepnie przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego (osiedle Konieczki) o g. 15.00 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem pasterza diecezji J.E. ks. bp Jerzego; ustanowienie nowych Szafarzy. To spotkanie jest decydujacym momentem przedłużenia na kolejny rok misji pełnienia posługi. Obecność obowiązkowa.

Oczekujemy na nasze spotkanie we wspólnocie wraz z naszymi rodzinami. Zaproszenie kieruje ks. bp Jerzy. Będźmy w tym dniu razem, pogłębiając naszą więż z Chrystusem Panem i między sobą.

Z pozdrowieniami ks. Marek Janowski, wszelkie informację - email fateor @wp.pl

Spotkanie opłatkowe - w ROKU Miłosierdzia - 9 stycznia 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zaproszenie na opłatek w Roku Miłosierdzia - 9 stycznia 2016 r.
wtorek, 29 grudnia 2015 21:51

W szczególnym ŚWIĘTYM ROKU MIŁOSIERDZIA - zapraszamy na spotkanie opłatkowe.

9 stycznia 2016 r. - o g. 15.00 rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia i przejście przez BRAMĘ MIŁOSIERDZIA w katedrze ełckiej, nastepnie msza św. pod przewodnictwem J.E. ks. bp Jerzego i spotkanie w Domu Biskupim na wspólnym kolędowaniu.

Termin spotkania uległ zmianie ze względu na zaangażowanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii sw. w organizowanych 6 stycznia Orszakach Trzech Króli. Oczekujemy na Was wraz z żonami i rodzinami na wspólnym kolędowaniu opłatkowym. Niech nasz udział będzie otwarciem się na Miłość Miłosierną w przychodzącym do nas Crystusie Panu.

Prosimy o powiadomienie znajomych szafarzy ks. duszpasterz ks. Marek Janowski