Każdego roku Nadzwyczajni Szafarze Komunii św. przeżywają doroczną pielgrzymkę do Katedry Ełckiej - Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej i do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ełku. W ROKU WIARY w niedzielę 14 października 2012 r. Szafarze wraz z rodzinami i swoimi duszpasterzami z z poszczególnych parafii diecezji poprzez wspólną modlitwę podziękują za miniony rok posługi i prosić będą o Boże błogosławieństw na kolejny rok.

Rozpoczęcie pielgrzymki o g. 13.30 w katedrze św. Wojciecha w Ełku, następnie Koronka do Bożego Miłosierdzia i uroczysta msza św. w sanktuarium na Osiedlu Konieczki parafia Chrystusa Sługi.

Nadzwyczajni szafarze przywożą ze sobą legitymacje do przedłużenia posługi na kolejny rok i prośbę proboszcza. Obecność obowiązkowa.

Serdecznie zapraszam ks. kan. dr Marek Janowski

Spotkanie opłatkowe - w ROKU Miłosierdzia - 9 stycznia 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zaproszenie na opłatek w Roku Miłosierdzia - 9 stycznia 2016 r.
wtorek, 29 grudnia 2015 21:51

W szczególnym ŚWIĘTYM ROKU MIŁOSIERDZIA - zapraszamy na spotkanie opłatkowe.

9 stycznia 2016 r. - o g. 15.00 rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia i przejście przez BRAMĘ MIŁOSIERDZIA w katedrze ełckiej, nastepnie msza św. pod przewodnictwem J.E. ks. bp Jerzego i spotkanie w Domu Biskupim na wspólnym kolędowaniu.

Termin spotkania uległ zmianie ze względu na zaangażowanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii sw. w organizowanych 6 stycznia Orszakach Trzech Króli. Oczekujemy na Was wraz z żonami i rodzinami na wspólnym kolędowaniu opłatkowym. Niech nasz udział będzie otwarciem się na Miłość Miłosierną w przychodzącym do nas Crystusie Panu.

Prosimy o powiadomienie znajomych szafarzy ks. duszpasterz ks. Marek Janowski