20 października 2012 r. - rozpoczęcie ROKU WIARY na płaszczyźnie diecezjialnej

Po kilkumiesięcznym Kursie Formacyjnym, 20.10.2012 r. zostaną ustanowieni nowi Szafarze Komunii św. Podczas uroczystej mszy św. w katedrze ełckiej na rozpoczęcie ROKU WIARY w diecezji, J.E. ks. bp Jerzy Mazur wprowadzi w posługę nowych Szafarzy. Otoczmy szczerą modlitwą ich i ich rodziny a także wspólnoty parafialne z których pochodzą a przede wszystkim osoby chore do których będą zanosić Ciało Pańskie - komunię św.

Msza św. o g. 11.00 w katedrze św. Wojciecha w Ełku.

W imieniu ks. bp Ordynariusza serdecznie zapraszamy.

Spotkanie opłatkowe - w ROKU Miłosierdzia - 9 stycznia 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zaproszenie na opłatek w Roku Miłosierdzia - 9 stycznia 2016 r.
wtorek, 29 grudnia 2015 21:51

W szczególnym ŚWIĘTYM ROKU MIŁOSIERDZIA - zapraszamy na spotkanie opłatkowe.

9 stycznia 2016 r. - o g. 15.00 rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia i przejście przez BRAMĘ MIŁOSIERDZIA w katedrze ełckiej, nastepnie msza św. pod przewodnictwem J.E. ks. bp Jerzego i spotkanie w Domu Biskupim na wspólnym kolędowaniu.

Termin spotkania uległ zmianie ze względu na zaangażowanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii sw. w organizowanych 6 stycznia Orszakach Trzech Króli. Oczekujemy na Was wraz z żonami i rodzinami na wspólnym kolędowaniu opłatkowym. Niech nasz udział będzie otwarciem się na Miłość Miłosierną w przychodzącym do nas Crystusie Panu.

Prosimy o powiadomienie znajomych szafarzy ks. duszpasterz ks. Marek Janowski