REKOLEKCJE - ORZYSZ - 7 - 8 listopad 2014 r.

Rekolekcje wspólnoty Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. naszej diecezji rozpoczną się 7 listopada o g. 15.00 (piatek mozna dojechać później). Planowane zakończenie 8 listopada o g. 20.00. Potrzebujemy wspólnoty świadectwa i wiary. Niech dary Ducha Świetego rozpali z nową moca nasze serca, bysmy odczuwali Jego obecność wspełnianiu misji Kościoła.

Zgłoszenia kierujemy do Duszpasterza - ks. Marka tel. 605 602 515

Osoby juz zgłoszone, jak i chętni osobiście zgłaszaja chęć uczestnictwa w rekolekcjach ks. Markowi.

Czas rekolekcyjny to nasze zasłuchanie sie w Słowo Boże wzywające do nawrócenia i przemiany.

Pan da moc swojemu ludowi

Zapraszam i oczekuje na rekolekcjach

Pielgrzymka nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. w Roku Milosierdzia 03 kwietnia 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Pilegrzymka 3 kwietnia 2016 r.
sobota, 02 kwietnia 2016 10:16

3 kwietnia 2016 r. - Spotkamy sie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Msza św. o g. 15.00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Osiedlu Konieczki w Ełku; nastepnie koncert Chwały Bożej - " Siewcy Lednicy". Zostaną równiez podane blizsze informacje dotyczace wyjazdu do Krakowa na mszę św. z papieżem Franciszkiem. Kościół potrzebuje Waszej posługi jako Nadzwyczajnych Szafarzy w udzielaniu komunii św. młodym. Odkrywajmy w swoim życiu Miłosierdzie Pana