Doroczna Pilegrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

Na zaproszenie J.E. ks. bp. Jerzego Mazura - zapraszamy wszystkich ustanowionych Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. na pielgrzymke dnia 12 października 2014 r. Pielgrzymka rozpocznie sie w katedrze ełckiej - Sanktuarium M.B. Fatimskiej o g. 13.30; następnie przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na osiedlu Konieczki i tam uroczysta msza św. o g. 15.00. W tym dniu beda ustanowieni nowi Szafarze. Jest to spotkanie na którym następuje przedłużenie misji do pełnienia posługi na następny rok duszpasterski. Serdecznie zapraszamy i oczekujemy spotkania również z waszymi rodzinami.

Niech Pan umacnia nas na drogach naszej wiary i w służbie drugiemu człowiekowi i kościołowi.

Pielgrzymka nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. w Roku Milosierdzia 03 kwietnia 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Pilegrzymka 3 kwietnia 2016 r.
sobota, 02 kwietnia 2016 10:16

3 kwietnia 2016 r. - Spotkamy sie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Msza św. o g. 15.00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Osiedlu Konieczki w Ełku; nastepnie koncert Chwały Bożej - " Siewcy Lednicy". Zostaną równiez podane blizsze informacje dotyczace wyjazdu do Krakowa na mszę św. z papieżem Franciszkiem. Kościół potrzebuje Waszej posługi jako Nadzwyczajnych Szafarzy w udzielaniu komunii św. młodym. Odkrywajmy w swoim życiu Miłosierdzie Pana