Niedziela Miłosierdzia Bożego jest szczególną niedziela w życiu Nadzwyczajnego szafarza Komunii św. Ta Niedziela staje sie rocznicą ustanowienia naszej posługi. Dlatego dziekujemy wspólnie Panu Bogu za nasze posłannictwo i służbe w kościele wobec drugiego człowieka.

Zapraszamy wszystkich Szafarzy do pielgrzymowania w Niedzielę Miłosierdzia 8 kwietnia 2018 r. do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Osiedlu Konieczki w Ełku. Spotkanie rozpocznie się w sanktuarium o g. 15.00 nastepnie agappa. Spotkajmy sie razem.

Pielgrzymka nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. w Roku Milosierdzia 03 kwietnia 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Pilegrzymka 3 kwietnia 2016 r.
sobota, 02 kwietnia 2016 10:16

3 kwietnia 2016 r. - Spotkamy sie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Msza św. o g. 15.00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Osiedlu Konieczki w Ełku; nastepnie koncert Chwały Bożej - " Siewcy Lednicy". Zostaną równiez podane blizsze informacje dotyczace wyjazdu do Krakowa na mszę św. z papieżem Franciszkiem. Kościół potrzebuje Waszej posługi jako Nadzwyczajnych Szafarzy w udzielaniu komunii św. młodym. Odkrywajmy w swoim życiu Miłosierdzie Pana