W szczególnym ŚWIĘTYM ROKU MIŁOSIERDZIA - zapraszamy na spotkanie opłatkowe.

9 stycznia 2016 r. - o g. 15.00 rozpoczęcie Koronką do Bożego Miłosierdzia i przejście przez BRAMĘ MIŁOSIERDZIA w katedrze ełckiej, nastepnie msza św. pod przewodnictwem J.E. ks. bp Jerzego i spotkanie w Domu Biskupim na wspólnym kolędowaniu.

Termin spotkania uległ zmianie ze względu na zaangażowanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii sw. w organizowanych 6 stycznia Orszakach Trzech Króli. Oczekujemy na Was wraz z żonami i rodzinami na wspólnym kolędowaniu opłatkowym. Niech nasz udział będzie otwarciem się na Miłość Miłosierną w przychodzącym do nas Crystusie Panu.

Prosimy o powiadomienie znajomych szafarzy ks. duszpasterz ks. Marek Janowski

Pielgrzymka nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. w Roku Milosierdzia 03 kwietnia 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Pilegrzymka 3 kwietnia 2016 r.
sobota, 02 kwietnia 2016 10:16

3 kwietnia 2016 r. - Spotkamy sie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Msza św. o g. 15.00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Osiedlu Konieczki w Ełku; nastepnie koncert Chwały Bożej - " Siewcy Lednicy". Zostaną równiez podane blizsze informacje dotyczace wyjazdu do Krakowa na mszę św. z papieżem Franciszkiem. Kościół potrzebuje Waszej posługi jako Nadzwyczajnych Szafarzy w udzielaniu komunii św. młodym. Odkrywajmy w swoim życiu Miłosierdzie Pana