Pielgrzymka - na Światowe Dni Mlodzieży - Kraków 2016 r.

Serdecznie zapraszamy i oczekujemy na zgłoszenia na Mszę św. z Papieżem Franciszkiem w Krakowie. Nadzwyczajni Szafarze Komunii św. będą potrzebni do posługi przy udzielaniu Komunii św. wiernym. Do 20 kwietnia zgłoszenia - telefonicznie u ks. Marka Janowskiego. Należy podać adres, Pesel. Opłata za przejazd autokarem do Krakowa.

Jest to wielkie wydarzenie, przeżycie i doświadczenie spotkania sie z Ojcem Świetym. Proszę o przekazanie tej informacji znajomym szafarzom.

Z Panem Bogiem ks. Marek

Pelgrzymka na ŚDM - Kraków - 30-31 lipca 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Pielgrzymka Kraków 2016
sobota, 16 lipca 2016 22:07