Doroczna Pilegrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

Na zaproszenie J.E. ks. bp. Jerzego Mazura - zapraszamy wszystkich ustanowionych Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. na pielgrzymke dnia 12 października 2014 r. Pielgrzymka rozpocznie sie w katedrze ełckiej - Sanktuarium M.B. Fatimskiej o g. 13.30; następnie przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na osiedlu Konieczki i tam uroczysta msza św. o g. 15.00. W tym dniu beda ustanowieni nowi Szafarze. Jest to spotkanie na którym następuje przedłużenie misji do pełnienia posługi na następny rok duszpasterski. Serdecznie zapraszamy i oczekujemy spotkania również z waszymi rodzinami.

Niech Pan umacnia nas na drogach naszej wiary i w służbie drugiemu człowiekowi i kościołowi.

Pelgrzymka na ŚDM - Kraków - 30-31 lipca 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Pielgrzymka Kraków 2016
sobota, 16 lipca 2016 22:07

Zbliża się czas naszego posługiwania na ŚDM w Krakowie. Wyjazd w sobote 30 lipca o g. 8.00 z Ełku - katedra - Pl. Katedralny 1. Czekamy jeszcze na przesłanie z Krakowa szczegółowego planu, gdzie i w jaki sposób mamy posługiwac przy udzielaniu komunii sw. Po otrzymaniu wytycznych - będe kontaktował sie indywidualnie ze wszystkimi telefonicznie. Pozdrawiam i do miłego spotkania ks. Marek - duszpasterz