W niedzielę 9.10.2011 r. jak co roku spotykamy się na dorocznym spotkaniu Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00 w Katedrze Ełckiej. Następnie udamy się do sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku, gdzie o godzinie 15:00 zostanie odprawiona Msza święta, na której zostaną ustanowieni nowi nadzwyczajni szafarze. Obecność jest obowiązkowa.

Wyjazd do krakowa na ŚDM 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez SDM 2016
poniedziałek, 25 lipca 2016 08:39

WYJAZD do KRAKOWA na ŚDM 2016 r.

Dnia 30 lipca 2016 r. wyjazd do Krakowa Nadzywczajnych Szafarzy Komunii św., którzy zgłosili sie do posługi w czasie mszy św. z papieżem Franciszkiem o g. 7.00 z Pl. Katedralnego z Ełku. Ze soba trzeba miec legitymację szafarza oraz dowod tozsamości. Zabieramy biale alby, prowiant, cos do spania (śpiwór, karimata...). Nie zabieramy ze soba naczyń liturgicznych do rozdawania komunii św. (otrzymamy je na miejscu). Pozdrawiam i niech Pan ma nas w swojej opiece.