SPOTKANIE OPŁATKOWE - 6 stycznia 2013 r.

W radości płynącej od żłóbka Betlejemskiego chcemy się podzielić opłatkiem, składając sobie nawzajem życzenia, we wspólnocie Nawzywczajnych Szafarzy Komunii św. diecezji ełckiej.

Na zaproszenie J.E ks. bp Jerzego - Paterza naszej diecezji, spotkamy się 6 stycznia 2013 r. Rozpoczęcie o g. 16.00 - katedra - msza św.; następnie spotkanmie opłatkowe w Domu Biskupów Ełckij. Zaproszenie kierujemy do Waszych rodzin i oczekujemy spotkania z najblizszymi.

W Roku Wiary - niech Nowonarodzeny Pan umacnia naszą wiarę.

Wyjazd do krakowa na ŚDM 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez SDM 2016
poniedziałek, 25 lipca 2016 08:39

WYJAZD do KRAKOWA na ŚDM 2016 r.

Dnia 30 lipca 2016 r. wyjazd do Krakowa Nadzywczajnych Szafarzy Komunii św., którzy zgłosili sie do posługi w czasie mszy św. z papieżem Franciszkiem o g. 7.00 z Pl. Katedralnego z Ełku. Ze soba trzeba miec legitymację szafarza oraz dowod tozsamości. Zabieramy biale alby, prowiant, cos do spania (śpiwór, karimata...). Nie zabieramy ze soba naczyń liturgicznych do rozdawania komunii św. (otrzymamy je na miejscu). Pozdrawiam i niech Pan ma nas w swojej opiece.