Jak co roku w Niedziele Papieską - 14 października 2018 r., będziemy przeżywać spotkanie NSK św. Spotkanie rozpocznie sie konferencją i wspólna modlitwa w Diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w naszej katedrze o g. 13.30; nastepnie przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego (osiedle Konieczki) o g. 15.00 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem pasterza diecezji J.E. ks. bp Jerzego; ustanowienie nowych Szafarzy. To spotkanie jest decydujacym momentem przedłużenia na kolejny rok misji pełnienia posługi. Obecność obowiązkowa.

Oczekujemy na nasze spotkanie we wspólnocie wraz z naszymi rodzinami. Zaproszenie kieruje ks. bp Jerzy. Będźmy w tym dniu razem, pogłębiając naszą więż z Chrystusem Panem i między sobą.

Z pozdrowieniami ks. Marek Janowski, wszelkie informację - email fateor @wp.pl

Wyjazd do krakowa na ŚDM 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez SDM 2016
poniedziałek, 25 lipca 2016 08:39

WYJAZD do KRAKOWA na ŚDM 2016 r.

Dnia 30 lipca 2016 r. wyjazd do Krakowa Nadzywczajnych Szafarzy Komunii św., którzy zgłosili sie do posługi w czasie mszy św. z papieżem Franciszkiem o g. 7.00 z Pl. Katedralnego z Ełku. Ze soba trzeba miec legitymację szafarza oraz dowod tozsamości. Zabieramy biale alby, prowiant, cos do spania (śpiwór, karimata...). Nie zabieramy ze soba naczyń liturgicznych do rozdawania komunii św. (otrzymamy je na miejscu). Pozdrawiam i niech Pan ma nas w swojej opiece.