3 kwietnia 2016 r. - Spotkamy sie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Msza św. o g. 15.00 w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Osiedlu Konieczki w Ełku; nastepnie koncert Chwały Bożej - " Siewcy Lednicy". Zostaną równiez podane blizsze informacje dotyczace wyjazdu do Krakowa na mszę św. z papieżem Franciszkiem. Kościół potrzebuje Waszej posługi jako Nadzwyczajnych Szafarzy w udzielaniu komunii św. młodym. Odkrywajmy w swoim życiu Miłosierdzie Pana

Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii sw. 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Pielgrzymka 2016 r.
czwartek, 29 września 2016 10:02

Każdego roku razem na pielgrzymce ndzwyczajnych szafarzy komunii sw. 2016 r.

W szczególnym Jubileuszowym Roku Milosierdzia pragniemy byc razem na modlitwie pielgrzymując do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku ( Osiedle Konieczki).

Zapraszamy wszystkich szafarzy wraz z rodzinami na nasze spotkanie. Rozpoczęcie 9 pażdziernika 2016 r. o g. 13.30 w katedrze ełckiej (konferencja), nastepnie msza św. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia o g. 15.00. Jest to ważne spotkanie przedłużające misje pełnienia posługi nadzwyczajnego Szafarza w naszej diecezji. Obecność obowiązkowa.

W imieniu J.E. ks. bp Jerzego - Ordynariusza naszej Diecezji zapraszamy i liczymy na uczestnictwo. Z Bożym Milosierdziem ku drugiemu człowiekowi.

ks. dr kan. Marek Janowski

kapelan