W Roku Jubileuszowym 100-lecia objawień Pani Fatimskiej, chcemy dziękować Bogu za posługę szafarzy naszej diecezjii. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę wraz ze swoimi rodzinami do sanktuarium M.B. Fatimskiej w katedrze ełckiej. 8 października spotykamy sie o g. 13.30 w katedrze, następnie o g. 15.00 msza św. pod przewodnictwem J.E. bp Jerzego w sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

Jak co roku, jest to bardzo ważny moment - przedłużenie misji Nadzwyczajnego Szafarza Komunii św. Obecnośc obowiązkowa.

Po zakończonych uroczystościach wspólna agapa. Serdecznie zapraszamy wszystkich szafarzy. Proszę o przekazanie tej informacji innym znajomym szafarzom. ks. Marek Janowski - duszpasterz diecezjalny

Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii sw. 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Pielgrzymka 2016 r.
czwartek, 29 września 2016 10:02

Każdego roku razem na pielgrzymce ndzwyczajnych szafarzy komunii sw. 2016 r.

W szczególnym Jubileuszowym Roku Milosierdzia pragniemy byc razem na modlitwie pielgrzymując do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku ( Osiedle Konieczki).

Zapraszamy wszystkich szafarzy wraz z rodzinami na nasze spotkanie. Rozpoczęcie 9 pażdziernika 2016 r. o g. 13.30 w katedrze ełckiej (konferencja), nastepnie msza św. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia o g. 15.00. Jest to ważne spotkanie przedłużające misje pełnienia posługi nadzwyczajnego Szafarza w naszej diecezji. Obecność obowiązkowa.

W imieniu J.E. ks. bp Jerzego - Ordynariusza naszej Diecezji zapraszamy i liczymy na uczestnictwo. Z Bożym Milosierdziem ku drugiemu człowiekowi.

ks. dr kan. Marek Janowski

kapelan