Spotkanie opłatkowe 6 stycznia 2012 r. o g. 16.00. Jestesmy zaproszeni jako wspolnota Nszafarzy Komunii sw. przez J. E. ks. bp Jerzego , jak co roku do katedry ełckiej na mszę św. o g. 16.00 nastepnie spotkanie oplatkowe i skladanie życzeń w Domu Biskupów Ełckich. Zaproszenie dla rodzin szafarzy.

Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii sw. 2016 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Pielgrzymka 2016 r.
czwartek, 29 września 2016 10:02

Każdego roku razem na pielgrzymce ndzwyczajnych szafarzy komunii sw. 2016 r.

W szczególnym Jubileuszowym Roku Milosierdzia pragniemy byc razem na modlitwie pielgrzymując do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku ( Osiedle Konieczki).

Zapraszamy wszystkich szafarzy wraz z rodzinami na nasze spotkanie. Rozpoczęcie 9 pażdziernika 2016 r. o g. 13.30 w katedrze ełckiej (konferencja), nastepnie msza św. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia o g. 15.00. Jest to ważne spotkanie przedłużające misje pełnienia posługi nadzwyczajnego Szafarza w naszej diecezji. Obecność obowiązkowa.

W imieniu J.E. ks. bp Jerzego - Ordynariusza naszej Diecezji zapraszamy i liczymy na uczestnictwo. Z Bożym Milosierdziem ku drugiemu człowiekowi.

ks. dr kan. Marek Janowski

kapelan