SPOTKANIE OPŁATKOWE - 6 stycznia 2013 r.

W radości płynącej od żłóbka Betlejemskiego chcemy się podzielić opłatkiem, składając sobie nawzajem życzenia, we wspólnocie Nawzywczajnych Szafarzy Komunii św. diecezji ełckiej.

Na zaproszenie J.E ks. bp Jerzego - Paterza naszej diecezji, spotkamy się 6 stycznia 2013 r. Rozpoczęcie o g. 16.00 - katedra - msza św.; następnie spotkanmie opłatkowe w Domu Biskupów Ełckij. Zaproszenie kierujemy do Waszych rodzin i oczekujemy spotkania z najblizszymi.

W Roku Wiary - niech Nowonarodzeny Pan umacnia naszą wiarę.

Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. - 2017 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 października 2017 18:59

W Roku Jubileuszowym 100-lecia objawień Pani Fatimskiej, chcemy dziękować Bogu za posługę szafarzy naszej diecezjii. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę wraz ze swoimi rodzinami do sanktuarium M.B. Fatimskiej w katedrze ełckiej. 8 października spotykamy sie o g. 13.30 w katedrze, następnie o g. 15.00 msza św. pod przewodnictwem J.E. bp Jerzego w sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

Jak co roku, jest to bardzo ważny moment - przedłużenie misji Nadzwyczajnego Szafarza Komunii św. Obecnośc obowiązkowa.

Po zakończonych uroczystościach wspólna agapa. Serdecznie zapraszamy wszystkich szafarzy. Proszę o przekazanie tej informacji innym znajomym szafarzom. ks. Marek Janowski - duszpasterz diecezjalny