REKOLEKCJE - ORZYSZ - 7 - 8 listopad 2014 r.

Rekolekcje wspólnoty Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. naszej diecezji rozpoczną się 7 listopada o g. 15.00 (piatek mozna dojechać później). Planowane zakończenie 8 listopada o g. 20.00. Potrzebujemy wspólnoty świadectwa i wiary. Niech dary Ducha Świetego rozpali z nową moca nasze serca, bysmy odczuwali Jego obecność wspełnianiu misji Kościoła.

Zgłoszenia kierujemy do Duszpasterza - ks. Marka tel. 605 602 515

Osoby juz zgłoszone, jak i chętni osobiście zgłaszaja chęć uczestnictwa w rekolekcjach ks. Markowi.

Czas rekolekcyjny to nasze zasłuchanie sie w Słowo Boże wzywające do nawrócenia i przemiany.

Pan da moc swojemu ludowi

Zapraszam i oczekuje na rekolekcjach

Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. - 2017 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 02 października 2017 18:59

W Roku Jubileuszowym 100-lecia objawień Pani Fatimskiej, chcemy dziękować Bogu za posługę szafarzy naszej diecezjii. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę wraz ze swoimi rodzinami do sanktuarium M.B. Fatimskiej w katedrze ełckiej. 8 października spotykamy sie o g. 13.30 w katedrze, następnie o g. 15.00 msza św. pod przewodnictwem J.E. bp Jerzego w sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

Jak co roku, jest to bardzo ważny moment - przedłużenie misji Nadzwyczajnego Szafarza Komunii św. Obecnośc obowiązkowa.

Po zakończonych uroczystościach wspólna agapa. Serdecznie zapraszamy wszystkich szafarzy. Proszę o przekazanie tej informacji innym znajomym szafarzom. ks. Marek Janowski - duszpasterz diecezjalny