WYJAZD do KRAKOWA na ŚDM 2016 r.

Dnia 30 lipca 2016 r. wyjazd do Krakowa Nadzywczajnych Szafarzy Komunii św., którzy zgłosili sie do posługi w czasie mszy św. z papieżem Franciszkiem o g. 7.00 z Pl. Katedralnego z Ełku. Ze soba trzeba miec legitymację szafarza oraz dowod tozsamości. Zabieramy biale alby, prowiant, cos do spania (śpiwór, karimata...). Nie zabieramy ze soba naczyń liturgicznych do rozdawania komunii św. (otrzymamy je na miejscu). Pozdrawiam i niech Pan ma nas w swojej opiece.

SPOTKANIA OPŁATKOWE 2018 r. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 stycznia 2018 22:42

Początek Nowego Roku niech będzie przepełniony radością, że Chrystus Pan daje nam siebie i pragnie umacniać swoim Duchem Św. w posłudze nadzwyczajnego szafarza komunii sw.

W imieniu J.E. ks. bp ordynariusza zapraszamy na spotkania opłatkowe. W tym roku pierwszy raz spotkania odbywać sie będą w poszczególnych regionach naszej diecezji, dla lepszego dojazdu na spotkanie.

Liczymy na obecnośc szafarzy w raz z żonami, by jedoczyć sie we wspólnocie modlitwy i serdecznego slowa.

Oczekujemy Was - plan spotkań oplatkowych w poszczególnych miastach:

- 13 stycznia sobota - spotkanie Szafarzy Regionu Ełckiego i Oleckiego o g. 16.30 w Kurii Biskupiej - nastepnie msza św. o g. 18.00;

- 15 stycznia - poniedziałek spotkanie Szafarzy Regionu Giżyckiego - parafia św. Kazimierza o g. 16.00

- 16 stycznia - wtorek - spotkanie Szafarzy Regiony Piskiego - parafia MB Ostrobramskiej w Piszu o g. 16.00

- 17 stycznia - Środa - spotkanie Szafarzy Regionu Suwalskiego i Augustowskiego - Wyższa Szkola Suwalsko- Mazurska ul. Skłodowskiej 5 Suwałki g. 15.30