Każdego roku razem na pielgrzymce ndzwyczajnych szafarzy komunii sw. 2016 r.

W szczególnym Jubileuszowym Roku Milosierdzia pragniemy byc razem na modlitwie pielgrzymując do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku ( Osiedle Konieczki).

Zapraszamy wszystkich szafarzy wraz z rodzinami na nasze spotkanie. Rozpoczęcie 9 pażdziernika 2016 r. o g. 13.30 w katedrze ełckiej (konferencja), nastepnie msza św. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia o g. 15.00. Jest to ważne spotkanie przedłużające misje pełnienia posługi nadzwyczajnego Szafarza w naszej diecezji. Obecność obowiązkowa.

W imieniu J.E. ks. bp Jerzego - Ordynariusza naszej Diecezji zapraszamy i liczymy na uczestnictwo. Z Bożym Milosierdziem ku drugiemu człowiekowi.

ks. dr kan. Marek Janowski

kapelan

SPOTKANIA OPŁATKOWE 2018 r. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 08 stycznia 2018 22:42

Początek Nowego Roku niech będzie przepełniony radością, że Chrystus Pan daje nam siebie i pragnie umacniać swoim Duchem Św. w posłudze nadzwyczajnego szafarza komunii sw.

W imieniu J.E. ks. bp ordynariusza zapraszamy na spotkania opłatkowe. W tym roku pierwszy raz spotkania odbywać sie będą w poszczególnych regionach naszej diecezji, dla lepszego dojazdu na spotkanie.

Liczymy na obecnośc szafarzy w raz z żonami, by jedoczyć sie we wspólnocie modlitwy i serdecznego slowa.

Oczekujemy Was - plan spotkań oplatkowych w poszczególnych miastach:

- 13 stycznia sobota - spotkanie Szafarzy Regionu Ełckiego i Oleckiego o g. 16.30 w Kurii Biskupiej - nastepnie msza św. o g. 18.00;

- 15 stycznia - poniedziałek spotkanie Szafarzy Regionu Giżyckiego - parafia św. Kazimierza o g. 16.00

- 16 stycznia - wtorek - spotkanie Szafarzy Regiony Piskiego - parafia MB Ostrobramskiej w Piszu o g. 16.00

- 17 stycznia - Środa - spotkanie Szafarzy Regionu Suwalskiego i Augustowskiego - Wyższa Szkola Suwalsko- Mazurska ul. Skłodowskiej 5 Suwałki g. 15.30