WYJAZD do KRAKOWA na ŚDM 2016 r.

Dnia 30 lipca 2016 r. wyjazd do Krakowa Nadzywczajnych Szafarzy Komunii św., którzy zgłosili sie do posługi w czasie mszy św. z papieżem Franciszkiem o g. 7.00 z Pl. Katedralnego z Ełku. Ze soba trzeba miec legitymację szafarza oraz dowod tozsamości. Zabieramy biale alby, prowiant, cos do spania (śpiwór, karimata...). Nie zabieramy ze soba naczyń liturgicznych do rozdawania komunii św. (otrzymamy je na miejscu). Pozdrawiam i niech Pan ma nas w swojej opiece.

Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. - 2018 PDF Drukuj Email
piątek, 06 kwietnia 2018 05:49

Niedziela Miłosierdzia Bożego jest szczególną niedziela w życiu Nadzwyczajnego szafarza Komunii św. Ta Niedziela staje sie rocznicą ustanowienia naszej posługi. Dlatego dziekujemy wspólnie Panu Bogu za nasze posłannictwo i służbe w kościele wobec drugiego człowieka.

Zapraszamy wszystkich Szafarzy do pielgrzymowania w Niedzielę Miłosierdzia 8 kwietnia 2018 r. do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Osiedlu Konieczki w Ełku. Spotkanie rozpocznie się w sanktuarium o g. 15.00 nastepnie agappa. Spotkajmy sie razem.