"Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami" - Jak co roku chcemy we wspólnocie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. przełamac sie opłatkiem , skladając życzenia płynące od Nowonarodzonego Pana na cały Nowy Rok.

W imieniu J. E. Ks. bp Jerzego - Ordynariusza naszej diecezji zapraszamy Szafarzy wraz z rodzinami na spotkanie opłatkowe. 6 stycznia msza św. w katedrze ełckiej o godz. 16.00

Niech to nasze koledowanie bedzie wyrazem naszej milości do Kościoła.

zapraszam Duszpasterz Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

ks. Marek Janowski

Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. - 2018 PDF Drukuj Email
piątek, 06 kwietnia 2018 05:49

Niedziela Miłosierdzia Bożego jest szczególną niedziela w życiu Nadzwyczajnego szafarza Komunii św. Ta Niedziela staje sie rocznicą ustanowienia naszej posługi. Dlatego dziekujemy wspólnie Panu Bogu za nasze posłannictwo i służbe w kościele wobec drugiego człowieka.

Zapraszamy wszystkich Szafarzy do pielgrzymowania w Niedzielę Miłosierdzia 8 kwietnia 2018 r. do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Osiedlu Konieczki w Ełku. Spotkanie rozpocznie się w sanktuarium o g. 15.00 nastepnie agappa. Spotkajmy sie razem.