W Dniu Papieskiem, kiedy wspominamy to wielkie dzieło naszego umilowanego Ojca św. Jana Pawła II, jak co roku w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku, spotkamy sie na wspólnym dziekczynieniu. Niech nasza modlitwa bedzie prośba o pomnozenie naszej wiary i dotknięciem Ducha Świetego, który zawsze nam towarzyszy.

O g. 15.00 Msza św. pod przewodnictwem Pasterza naszej diecezji. W tym dniu zostana ustanowieni nowi szafarze.

Po Mszy św. krotrkie spotkanie informacyjne

Serdecznie zapraszamy x. Marek Janowski

Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. - 2018 PDF Drukuj Email
piątek, 06 kwietnia 2018 05:49

Niedziela Miłosierdzia Bożego jest szczególną niedziela w życiu Nadzwyczajnego szafarza Komunii św. Ta Niedziela staje sie rocznicą ustanowienia naszej posługi. Dlatego dziekujemy wspólnie Panu Bogu za nasze posłannictwo i służbe w kościele wobec drugiego człowieka.

Zapraszamy wszystkich Szafarzy do pielgrzymowania w Niedzielę Miłosierdzia 8 kwietnia 2018 r. do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Osiedlu Konieczki w Ełku. Spotkanie rozpocznie się w sanktuarium o g. 15.00 nastepnie agappa. Spotkajmy sie razem.