SPOTKANIE OPŁATKOWE - 6 stycznia 2013 r.

W radości płynącej od żłóbka Betlejemskiego chcemy się podzielić opłatkiem, składając sobie nawzajem życzenia, we wspólnocie Nawzywczajnych Szafarzy Komunii św. diecezji ełckiej.

Na zaproszenie J.E ks. bp Jerzego - Paterza naszej diecezji, spotkamy się 6 stycznia 2013 r. Rozpoczęcie o g. 16.00 - katedra - msza św.; następnie spotkanmie opłatkowe w Domu Biskupów Ełckij. Zaproszenie kierujemy do Waszych rodzin i oczekujemy spotkania z najblizszymi.

W Roku Wiary - niech Nowonarodzeny Pan umacnia naszą wiarę.

Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. - 2018 PDF Drukuj Email
piątek, 06 kwietnia 2018 05:49

Niedziela Miłosierdzia Bożego jest szczególną niedziela w życiu Nadzwyczajnego szafarza Komunii św. Ta Niedziela staje sie rocznicą ustanowienia naszej posługi. Dlatego dziekujemy wspólnie Panu Bogu za nasze posłannictwo i służbe w kościele wobec drugiego człowieka.

Zapraszamy wszystkich Szafarzy do pielgrzymowania w Niedzielę Miłosierdzia 8 kwietnia 2018 r. do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Osiedlu Konieczki w Ełku. Spotkanie rozpocznie się w sanktuarium o g. 15.00 nastepnie agappa. Spotkajmy sie razem.