Spotkanie opłatkowe 6 stycznia 2012 r. o g. 16.00. Jestesmy zaproszeni jako wspolnota Nszafarzy Komunii sw. przez J. E. ks. bp Jerzego , jak co roku do katedry ełckiej na mszę św. o g. 16.00 nastepnie spotkanie oplatkowe i skladanie życzeń w Domu Biskupów Ełckich. Zaproszenie dla rodzin szafarzy.

Pielgrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. - 2018 PDF Drukuj Email
piątek, 06 kwietnia 2018 05:49

Niedziela Miłosierdzia Bożego jest szczególną niedziela w życiu Nadzwyczajnego szafarza Komunii św. Ta Niedziela staje sie rocznicą ustanowienia naszej posługi. Dlatego dziekujemy wspólnie Panu Bogu za nasze posłannictwo i służbe w kościele wobec drugiego człowieka.

Zapraszamy wszystkich Szafarzy do pielgrzymowania w Niedzielę Miłosierdzia 8 kwietnia 2018 r. do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Osiedlu Konieczki w Ełku. Spotkanie rozpocznie się w sanktuarium o g. 15.00 nastepnie agappa. Spotkajmy sie razem.