Spotkanie opłatkowe 6 stycznia 2012 r. o g. 16.00. Jestesmy zaproszeni jako wspolnota Nszafarzy Komunii sw. przez J. E. ks. bp Jerzego , jak co roku do katedry ełckiej na mszę św. o g. 16.00 nastepnie spotkanie oplatkowe i skladanie życzeń w Domu Biskupów Ełckich. Zaproszenie dla rodzin szafarzy.

Spotkanie wspolnoty Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii sw. 14 październik 2018 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 07 października 2018 19:23

Jak co roku w Niedziele Papieską - 14 października 2018 r., będziemy przeżywać spotkanie NSK św. Spotkanie rozpocznie sie konferencją i wspólna modlitwa w Diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w naszej katedrze o g. 13.30; nastepnie przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego (osiedle Konieczki) o g. 15.00 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem pasterza diecezji J.E. ks. bp Jerzego; ustanowienie nowych Szafarzy. To spotkanie jest decydujacym momentem przedłużenia na kolejny rok misji pełnienia posługi. Obecność obowiązkowa.

Oczekujemy na nasze spotkanie we wspólnocie wraz z naszymi rodzinami. Zaproszenie kieruje ks. bp Jerzy. Będźmy w tym dniu razem, pogłębiając naszą więż z Chrystusem Panem i między sobą.

Z pozdrowieniami ks. Marek Janowski, wszelkie informację - email fateor @wp.pl