"Słowo stało się Ciałem i zamieszkało między nami" - Jak co roku chcemy we wspólnocie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. przełamac sie opłatkiem , skladając życzenia płynące od Nowonarodzonego Pana na cały Nowy Rok.

W imieniu J. E. Ks. bp Jerzego - Ordynariusza naszej diecezji zapraszamy Szafarzy wraz z rodzinami na spotkanie opłatkowe. 6 stycznia msza św. w katedrze ełckiej o godz. 16.00

Niech to nasze koledowanie bedzie wyrazem naszej milości do Kościoła.

zapraszam Duszpasterz Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

ks. Marek Janowski

Spotkanie wspolnoty Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii sw. 14 październik 2018 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 07 października 2018 19:23

Jak co roku w Niedziele Papieską - 14 października 2018 r., będziemy przeżywać spotkanie NSK św. Spotkanie rozpocznie sie konferencją i wspólna modlitwa w Diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w naszej katedrze o g. 13.30; nastepnie przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego (osiedle Konieczki) o g. 15.00 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem pasterza diecezji J.E. ks. bp Jerzego; ustanowienie nowych Szafarzy. To spotkanie jest decydujacym momentem przedłużenia na kolejny rok misji pełnienia posługi. Obecność obowiązkowa.

Oczekujemy na nasze spotkanie we wspólnocie wraz z naszymi rodzinami. Zaproszenie kieruje ks. bp Jerzy. Będźmy w tym dniu razem, pogłębiając naszą więż z Chrystusem Panem i między sobą.

Z pozdrowieniami ks. Marek Janowski, wszelkie informację - email fateor @wp.pl