SPOTKANIE OPŁATKOWE - 6 stycznia 2013 r.

W radości płynącej od żłóbka Betlejemskiego chcemy się podzielić opłatkiem, składając sobie nawzajem życzenia, we wspólnocie Nawzywczajnych Szafarzy Komunii św. diecezji ełckiej.

Na zaproszenie J.E ks. bp Jerzego - Paterza naszej diecezji, spotkamy się 6 stycznia 2013 r. Rozpoczęcie o g. 16.00 - katedra - msza św.; następnie spotkanmie opłatkowe w Domu Biskupów Ełckij. Zaproszenie kierujemy do Waszych rodzin i oczekujemy spotkania z najblizszymi.

W Roku Wiary - niech Nowonarodzeny Pan umacnia naszą wiarę.

Spotkanie wspolnoty Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii sw. 14 październik 2018 r. PDF Drukuj Email
niedziela, 07 października 2018 19:23

Jak co roku w Niedziele Papieską - 14 października 2018 r., będziemy przeżywać spotkanie NSK św. Spotkanie rozpocznie sie konferencją i wspólna modlitwa w Diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w naszej katedrze o g. 13.30; nastepnie przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego (osiedle Konieczki) o g. 15.00 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem pasterza diecezji J.E. ks. bp Jerzego; ustanowienie nowych Szafarzy. To spotkanie jest decydujacym momentem przedłużenia na kolejny rok misji pełnienia posługi. Obecność obowiązkowa.

Oczekujemy na nasze spotkanie we wspólnocie wraz z naszymi rodzinami. Zaproszenie kieruje ks. bp Jerzy. Będźmy w tym dniu razem, pogłębiając naszą więż z Chrystusem Panem i między sobą.

Z pozdrowieniami ks. Marek Janowski, wszelkie informację - email fateor @wp.pl