SPOTKANIE OPŁATKOWE - 6 stycznia 2013 r.

W radości płynącej od żłóbka Betlejemskiego chcemy się podzielić opłatkiem, składając sobie nawzajem życzenia, we wspólnocie Nawzywczajnych Szafarzy Komunii św. diecezji ełckiej.

Na zaproszenie J.E ks. bp Jerzego - Paterza naszej diecezji, spotkamy się 6 stycznia 2013 r. Rozpoczęcie o g. 16.00 - katedra - msza św.; następnie spotkanmie opłatkowe w Domu Biskupów Ełckij. Zaproszenie kierujemy do Waszych rodzin i oczekujemy spotkania z najblizszymi.

W Roku Wiary - niech Nowonarodzeny Pan umacnia naszą wiarę.

Spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. w Dzień Papieski 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Spotkanie
sobota, 12 października 2019 15:53

W Dniu Papieskiem, kiedy wspominamy to wielkie dzieło naszego umilowanego Ojca św. Jana Pawła II, jak co roku w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku, spotkamy sie na wspólnym dziekczynieniu. Niech nasza modlitwa bedzie prośba o pomnozenie naszej wiary i dotknięciem Ducha Świetego, który zawsze nam towarzyszy.

O g. 15.00 Msza św. pod przewodnictwem Pasterza naszej diecezji. W tym dniu zostana ustanowieni nowi szafarze.

Po Mszy św. krotrkie spotkanie informacyjne

Serdecznie zapraszamy x. Marek Janowski