Jak co roku w Niedziele Papieską - 14 października 2018 r., będziemy przeżywać spotkanie NSK św. Spotkanie rozpocznie sie konferencją i wspólna modlitwa w Diecezjalnym Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w naszej katedrze o g. 13.30; nastepnie przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego (osiedle Konieczki) o g. 15.00 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem pasterza diecezji J.E. ks. bp Jerzego; ustanowienie nowych Szafarzy. To spotkanie jest decydujacym momentem przedłużenia na kolejny rok misji pełnienia posługi. Obecność obowiązkowa.

Oczekujemy na nasze spotkanie we wspólnocie wraz z naszymi rodzinami. Zaproszenie kieruje ks. bp Jerzy. Będźmy w tym dniu razem, pogłębiając naszą więż z Chrystusem Panem i między sobą.

Z pozdrowieniami ks. Marek Janowski, wszelkie informację - email fateor @wp.pl

Spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. w Dzień Papieski 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Spotkanie
sobota, 12 października 2019 15:53

W Dniu Papieskiem, kiedy wspominamy to wielkie dzieło naszego umilowanego Ojca św. Jana Pawła II, jak co roku w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku, spotkamy sie na wspólnym dziekczynieniu. Niech nasza modlitwa bedzie prośba o pomnozenie naszej wiary i dotknięciem Ducha Świetego, który zawsze nam towarzyszy.

O g. 15.00 Msza św. pod przewodnictwem Pasterza naszej diecezji. W tym dniu zostana ustanowieni nowi szafarze.

Po Mszy św. krotrkie spotkanie informacyjne

Serdecznie zapraszamy x. Marek Janowski