Zbliżamy się do Wielkiego Tygodnia rozpoczynającego się Niedzielą Męki Pańskiej - Niedzielą Palmową. To tydzień wielkiej zadumy nad dziełem Chrystusa - nad Jego Cierpieniem, Śmiercia i zbawczym Zmartwychwstaniem.

Jak co roku w Wielki Czwartek jesteśmy zaproszeni przez J.E. Ks. bp Jerzego Mazura na mszę św. krzyżma do ełckiej katedry na godz. 10.00 (Nadzwyczajni Szafarze Komunii św. - uczestniczą w albach). Niech nasz udzial wraz z całym duchowieństwem ełckim i Liturgiczna Służba Ołtarza będzie przeżyciem naszego spotkania we wspólnocie i w wierze.

Spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. w Dzień Papieski 2019 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Spotkanie
sobota, 12 października 2019 15:53

W Dniu Papieskiem, kiedy wspominamy to wielkie dzieło naszego umilowanego Ojca św. Jana Pawła II, jak co roku w sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Ełku, spotkamy sie na wspólnym dziekczynieniu. Niech nasza modlitwa bedzie prośba o pomnozenie naszej wiary i dotknięciem Ducha Świetego, który zawsze nam towarzyszy.

O g. 15.00 Msza św. pod przewodnictwem Pasterza naszej diecezji. W tym dniu zostana ustanowieni nowi szafarze.

Po Mszy św. krotrkie spotkanie informacyjne

Serdecznie zapraszamy x. Marek Janowski