ZAPROSZENIE

W niedzielę 11 października w NIEDZIELĘ PAPIESKĄ - zapraszamy na doroczna pielgrzymke Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. wraz z rodzinami. Spotkanie rozpocznie się o g. 13.30 w katedrze ełckiej - Sanktuarium M.B. Fatimskiej, nastepnie msza św. o g. 15.00 - w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. To spotkanie jest jednoznaczne z przedłużeniem misji pełnienia funkcji szafarza w parafii. Obecność obowiązkowa.

W tym dniu J.E. ks. bp Ordynariusz ustanowi nowych szafarzy dla poszczególnych parafii w naszej diecezji.

Po mszy św. spotkanie w domu parafialnym w sanktuarium

Niech nasze wspolne pielgrzymowanie do tych miejsc i wspólna modlitwa i ofiara mszy św. beda umocnieniem wiary i nowym zapałem w pełnieniu służebnej posługi względem braci. Oczekujemy na Ciebie i pozdrawiamy. Z Panem Bogiem ks. Marek Janowski

Świadectwa
Filtr tytułów     Wyświetl:
# Tytuł artykułu Autor Odsłony
1 Żywe świadectwo wiary Ks.Marek Janowski 1377
2 Podstawy duchowości eucharystycznej - nadzwyczajnych szafarzy komunii św. Ks.Marek Janowski 1184