Doroczna Pilegrzymka Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

Na zaproszenie J.E. ks. bp. Jerzego Mazura - zapraszamy wszystkich ustanowionych Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św. na pielgrzymke dnia 12 października 2014 r. Pielgrzymka rozpocznie sie w katedrze ełckiej - Sanktuarium M.B. Fatimskiej o g. 13.30; następnie przejazd do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego na osiedlu Konieczki i tam uroczysta msza św. o g. 15.00. W tym dniu beda ustanowieni nowi Szafarze. Jest to spotkanie na którym następuje przedłużenie misji do pełnienia posługi na następny rok duszpasterski. Serdecznie zapraszamy i oczekujemy spotkania również z waszymi rodzinami.

Niech Pan umacnia nas na drogach naszej wiary i w służbie drugiemu człowiekowi i kościołowi.

Świadectwa
Filtr tytułów     Wyświetl:
# Tytuł artykułu Autor Odsłony
1 Żywe świadectwo wiary Ks.Marek Janowski 1536
2 Podstawy duchowości eucharystycznej - nadzwyczajnych szafarzy komunii św. Ks.Marek Janowski 1341